Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Parandalohet ngjarja kriminale në Elbasan, policia i vihet pas një personi të armatosur me kallashnikov të mbushur gati për qitje

Lajme të ngjashëm

Një ngjajre kriminale është parandaluar në Elbasan, pasi policia i është vënë pas një personi që qarkullonte me kallashnikov.

Personi në fjalë kishte kallashnikovin të mbushur me fishekë gati për qitje, por kur ka parë se policia i është vënë pas ka hedhur armën.

Ngjarja ka ndodhur te zona ish Sporti i Vjetër dhe policia është vendosur në ndjekje të tij. Policia ka sekuestruar armën dhe ka shpallur në kërkim personin, identiteti i të cilit nuk dihet ende.

Më shumë