PAMJET: Vetratat e xhamave të zyrave të Top Channel të mbushura me plumba

Breshëri plumbash janë derdhur pak pas mesnate ndaj godinës së televizionit kombëtar Top Channel. Autorët raportohet se kanë qenë me një mjet “Range Rover” dhe kanë qëlluar me kallashnikov nga rruga drejt godinës së televizionit. Për pasojë, ka mbetu i vdekur roja i sigurisë, Pal Kola, i cili ndodhej kabinën e tij. 60 vjeçari ishte … Vazhdoni me leximin e PAMJET: Vetratat e xhamave të zyrave të Top Channel të mbushura me plumba