Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
33 %
3.1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Pamje të rënda / Peshkaqeni ha të riun rus në një resort në Egjipt

Lajme të ngjashëm

Një turist rus ka humbur jetën pasi është sulmuar nga një peshkaqen në ujërat e një resorti në egjipt.

Ngjarja e rëndë është filmuar e gjitha në kamera nga pushuesit e shokuar në breg të detit. Turisti shihet i vetëm teksa sulmohet disa herë nga peshkaqeni në qytetin Hurghada.

Në një tjetër video të shpërndarë në internet, duken disa egjiptianë të cilët kanë arritur të kapin peshkaqenin jo shumë larg skenës brutale.

Ambasada ruse në Egjipt tha se viktima është një 22-vjeçar rus me banim në Egjipt, dhe jo një turist.

Në video dëgjohet një femër që thërret “O Zot”, teksa i riu rus bërtet për ndihmë. Në sekondat e fundit dallohet një varkë që i afrohet, por 22-vjeçari fundoset në det.

KUJDES! PAMJE TË RËNDA:

Më shumë