Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Pagëzimi i princit Louis, familja mbretërore më e bashkuar se kurrë (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Princi i vogël Louis, djali i William dhe Kate është pagëzuar me një ceremoni të vogël familjare në 9 korrik.

Ngjarja e paharrueshme për familjen mbretërore na vjen e shoqëruar me disa foto familjare të cilat jan ëkapur nga fotografi i famshëm, Matt Holyoak, pas pagëzimit në The Chapel Royal në pallatin e Shën Jakobit.

Në fotot e marra nga fotografi është hera e parë që shohim Dukën, Dukeshën si dhe tre fëmijët e tyre të bashkuar si një familje mbretërore prej 5 vetash.

“Të gjithë ishin të relaksuar, ishte një kënaqësi absolute”, tha Haloyak.

 

 

 

 

 

 

Më shumë