Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Pa lindur ende fëmijën e parë, Turi gjithë lezet ka një kërkesë për Orindën

Lajme të ngjashëm

Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja është në pritje të një vajze, e cila mund të vijë në jetë nga momenti në moment.

Orinda është në muajin e nëntë të shtazënisë, prandaj dhe të gjithë janë në pritje të së voglës.

Mirëpo, pa lindur ende, babi Turi ka një kërkesë më mami Orindën.  Ai në Instagram ka publikuar një foto të Orindës me barkun e rrumbullakosur,  teksa i ka kërkuar me lezet të bëjnë së bashku një skuadër basketbolli me fëmijë.

 “Nese ky eshte rezultati, une them ta bejme nje skuader basketbolli @orindahuta !🤰🤰🤰🤰🤰”- shkruan Turi.

Më shumë