Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Ori Nebijaj shtatzënë? Reagon moderatorja dhe tregon të vërtetën

Lajme të ngjashëm

Gjatë ditëve të fundit Ori Nebiaj u përfol në mediat rozë se është shtatzënë. 

E të gjitha këto dyshime filluan për shkak se monderatorja në disa foto shihej e veshur me rroba të gjera, kaq mjaftoi që ndjekësit të aludonin se Ori është në pritje të ëmbël dhe në këtë mënyrë po përpiqet që të fshehë barkun.

Mesa duket këto “thashetheme”, Orit i kanë shkuar në vesh dhe nuk vonoi shumë dhe moderatorja vendosi që të sqarojë njëherë e mirë të gjithë.

Ajo e ka marrë me shumë sportivitet këtë situatë dhe ka reaguar në një mënyrë shumë gazmore bashkë me kolegun e saj Isli Islami.

“Më kishin gjetur foto vetëm me të gjera të dukej sikur ka diçka aty. A mendon se duhet të çohem në këmbë?”, tha Ori.

Pra, qetësohuni Ori nuk është shtatzënë!

Më shumë