Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Nuk ka rënë zjarr brenda zyrave të SHISH në Elbasan, ja çfarë ka ndodhur realisht

Lajme të ngjashëm

Brenda zyrave të të SHISH në Elbasan u raportua se ditën e sotme ra zjarr. Burime për NewsBomb.al bëjnë me dije se kjo nuk është e vërtetë.

Pas verifikimeve në terren është konstatuar se janë ndezur disa kazanë të mbeturinave ngjitur me murin e këtij institucioni.

As brenda oborrit dhe aq më pak brenda zyrave, nuk ka shenja të rënies së zjarrit, siç është raportuar më herët në medie.

 

Më shumë