Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Nuk do të jetë në “Portokalli”, Tan Brahimi zbulon arsyen (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Ish-banori i “Big Brother Vip”, Tan Brahimi nuk do të jetë këtë të dielë në “Portokalli”. Këtë e ka bërë të ditur vetë aktori i humorit përmes një reagimi në rrjetet sociale. Ai thotë se këto ditë ka nevojë për kohë dhe për t’u qetësuar, ndërsa puntatën tjetër do të jetë i pranishëm.

“Nuk do jem këtë javë te Portokallia sepse kam nevojë për kohë, kam nevojë për t’u qetësuar pak. Nuk më ka pushuar telefoni, më është lodh pak truri. Të dielën tjetër do jem këtu”, ka thënë ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tan Brahimi (@tan__brahimi__official)

Më shumë