Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
64 %
2.6kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
34 °
Die
26 °
Hën
29 °
Mar
32 °
E premte, 22 Shtator, 2023

Nora Istrefi pozon në mes të qytetit, stili i saj i veçantë tërheq vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi vazhdimisht është komentuar për stilin e saj të veçantë.

Madje shpësherë është thënë se ajo kopjon yjet botërore, veçanërisht Kim Kardashian.

Por këtë herë Nora ka dalë në sheshin e Prishtinës ku ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve me stilin e veçantë.

Këngëtarja ka veshur një palë tuta të cilat nuk duken të zakonshme të kombinuara me xhiboksin, syze dhe flokët të mbledhura topuz.

Më shumë