Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

“NOLTMADHNI”, Tirana i përgjigjet festës në Tufinë: Lavdia e qytetit, shpirt i pamposhtur

Lajme të ngjashëm

Tirana nuk ia doli të fitojë titullin kampion teksa u ndal në javën e parafundit nga Bylis mes shumë polemikave për gjyqtarin Kridens Meta. Bardheblutë fituan me Erzenin por nuk shkuan më shumë se vendi i dytë, me pikë të barabarta me Partizanin, ama të kuqtë janë më mirë në ndeshje direkte.

Me një postim në rrjete sociale, 26 herë kampionët e vendit u përgjigjen festës në Tufinë, aty ku të kuqtë festojnë titullin kampion.

“Noltmadhni”, shkruan Tirana në diçiturën e fotos e cila përbehët nga i gjithë ekipi i Tiranës dhe mbishkrimi: Lavdia e qytetit, shpirt i pamposhtur.

Më shumë