Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Një shqiptare në “Grande Fratello”

Lajme të ngjashëm

Spektakli “Grande Fratello” nisi edicionin e ri mbrëmjen e djeshme në Itali. Në mesin e konkurrentëve është dhe 25-vjeçarja shqiptare, Heidi Baci.

“Unë jam me origjinë shqiptare. Prindërit e mi erdhën vetëm dhe ia dolën vetë”, u shpreh Heidi në prezantimin e saj. Ajo jeton me familjen e saj prej vitesh në Pescara dhe punon si sipërmarrëse në sektorin detar.

Më shumë