Tirana
light rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
4.6kmh
75 %
Hën
26 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
E hënë, 25 Shtator, 2023

Në pritje të ëmbël, partnerja e Neymar pushon në vendin përrallor (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Bruna Biancardi, partnerja e lojtarit të PSG-së, Neymar ka zgjedhur ishullin e Mykonos për të kaluar disa ditë pushime.

Bukuroshja, e cila tashmë është në pritje të ëmbël, së bashku me shoqet e saj po shijojnë dielllin, detin dhe ushqimet fantastike atje.

29 vjeçarja ka publikuar disa foto dhe video nga vendi përrallor. Pak kohë më parë Biancardi dhe Neymar njoftuan se janë në pritje për t’u bërë prindër. Ky i fundit është edhe babai i 11-vjeçarit Davy Luca nga lidhja e tij e mëparshme me Carolina Dadas.

Më shumë