Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
5.1kmh
0 %
Hën
21 °
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
25 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

Në 83-vjetorin e ditëlindjes, Bes Kallaku bën urimin e veçantë për gjyshen: Urime Ija e të gjithë shqiptarëve!

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, ka uruar sot një nga personat më të shtrenjtë, gjyshen e tij Ijen.

Në 83-vjetorin e ditëlindjes së saj, aktori ka përzgjedhur fjalët më të bukura për ta uruar, ashtu si dhe ajo e meriton.

“Urime 83-vjetorin, Ija e tgjith shqiptareve! Trendafilja ime. 🌹

Më lër të bie në prehrin tënd të ngrohtë

O hallemadhja ime shekullore!

Të puth duart e tua, më të mirat në botë,

I ngazëllyer të hesht me heshtje foshnjore”, shkruan Besi krah fotos së gjyshes së tij me të cilën të gjithë e dimë që ka një marrëdhënie tepër të veçantë.

Më shumë