Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
49 %
4.6kmh
0 %
Die
21 °
Hën
29 °
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
29 °
E diel, 1 Tetor, 2023

Motori përplaset me makinën në Pogradec, dërgohet në spital turistja

Lajme të ngjashëm

Një aksident është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Pogradec – Lin, në afër të Pojskës.

Bëhet me dije se në aksident është përfshirë një makinë dhe një motor që drejtohej nga një turist i huaj. Drejtuesi i motorit ka humbur kontrollin e motomjetit dhe është përplasur me një mjet.

Si pasojë e aksidentit një nga turistët, vajzë ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Më shumë