Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Monitoruesja e OSBE-së në zgjedhjet e 14 majit shkon në selinë e PS, takim me Ramën

Lajme të ngjashëm

Monitoruesja e OSBE-së, Audrey Glover ditën e sotme do të zhvillojë një takim me kryeministrin Edi Rama.

Bëhet me dije se takimi do të mbahet në selinë e Partisë Socialiste, ndërsa në fokus të bisedës do jenë zgjedhjet që u mbajtën më 14 maj.

Kujtojmë që misioni i OSBE-së për monitorimin e zgjedhjeve lokale të 14 majit emëroi në Shqipëri Audrey Glover. Para zgjedhjeve ajo zhvilloi takim me krreune  KQZ, Ilirjan Celibashi si dhe me lideerët politik.

Më shumë