Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Modelja i vë ‘flakën’ Instagramit, nxjerrë në pah ‘asetin’ e saj më të mirë

Lajme të ngjashëm

Modelja australiane Jem Wolfie ka “shkokuar” gjithë fansat e saj në Instagram, për mirë sigurisht, me foton e publikuar së fundmi.

Me mbi 2.4 milionë ndjekës, Wolfie, ka postuar një foto mjaft provokuese, e ulur në mbi karrige duke nxjerrë në pah “asetin” e saj më të mirë, të pasmet.

“Jini të vetëdijshëm me kë e shpenzoni energjinë dhe kohën tuaj. Ajo kurrë nuk kthehet mbrapa”, ka shkruar modelja krahas fotos së publikuar.

Screenshot_10.pngScreenshot_9.pngScreenshot_8.pngScreenshot_7.pngScreenshot_6.pngScreenshot_5.pngScreenshot_13.pngScreenshot_12.pngScreenshot_11.png

Më shumë