Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Misioni i ri për të parë Titanikun

Lajme të ngjashëm

Një biletë që kushton 250 mijë dollarë, do t’u sigurojë të gjithë të apasionuarve pas historisë së fundosjes së Titanikut, 8 ditë dhe 7 nate zhytje dhe eksplorim në anijen e famshme. Një zhytje e vështirë është mjaft e kushtueshme, dhe me shumë siguri nuk është e përshtatshme për të gjithë.

Ekspedita do t’u japë mundësinë turistëve të shoqërojnë kërkuesit dhe studiuesit. Vizitorët do të jenë të përfshirë drejtpërdrejtë në mbledhjen e informacioneve për gjendjen e Titaniku, përkrah studiuesve në bord, dhe zbritja do të zgjasë rreth dy orë.

Më shumë