Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
0.5kmh
40 %
Sht
34 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Miley Cyrus, në shoqërinë e Schwarzenegger

Lajme të ngjashëm

Miley Cyrus, është fotografuar “toples” nga paparacët me të dashurin e saj të ri në ishujt Hawaii. Ajo nuk është i trembur fare syrit të paparacëve dhe ka qendruar “toples” në shoqërinë e 21- vjeçarit, Patrick Schwarzenegger. Tatuazhet e shumta të Miley-t ranë dukshëm në sy ( sigurisht, pas Schwarzenegger).

Më shumë