Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

‘Merr masa urgjentisht për situatën e COVID’, Rama i përgjigjet Metës: Ti me Monikën, Lulin e Saliun i keni varur shpresat për pushtet te ëndrra e katastrofës shëndetësore…

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur thirrjes së presidentit Meta për reagim ndaj situatës së koronavirusit në vendin tonë.

Kryeministri me anë të një postimi në rrjetet sociale shprehet se presidenti së bashku me Kryemadhin, Bashën dhe Berishën i knë varur shpresat për pushtet tek ëndrra e katastrofës shëndetësore.

“Ilir, që ti Monika Luli Saliu i keni varur shpresat tuaja të lodhura për pushtet tek ëndrra e katastrofës shëndetësore, këtë e kupton çdokush me dy fije mend! Që do dështoni edhe më keq se herë tjetër këtë do ta shihni në 25 prill! Kjo që bëni është një turp që do u mbetet juve”, shkruan Rama.

Më shumë