Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
2.6kmh
75 %
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
Pre
29 °
Sht
26 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Menaxherja e Instagramit të Luizit merr vendimin “drastik” ndaj Kiarës

Lajme të ngjashëm

Vajza e cila menaxhon “Instagramin” e banorit të big Brother Vip, Luizit, është Jurgena. Shpesh herë ajo në media është përfolur sikur është e dashura e Luizit jashtë shtëpisë, duke qenë se në pyetjen e një loje ku u detyra të thoshte emrin e të dashurës së fund, përgjigjja e tij ishte “Gena”.

Madje, madje ndjekësit kanë vënë re dhe diçka tjetër, faktin që Jurgena poston foto të çiftit shumë rrallë.

Së fundmi, ajo ka bërë një tjetër veprim. Jurgena ka hequr nga lista e miqve që po i ndiqte nga Instagrami i këngëtarit të gjithë familjarët e Kiara Titos dhe shoqërinë e saj.

 

Më shumë