Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
32 °
Mër
29 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Memaliaj, asgjësohen 4000 bimë kanabis sativa, s’ka të arrestuar

Lajme të ngjashëm

Policia ka asgjësuar 4000 bimë lëndë narkotike në Memaliaj. Lënda narkotike ndodhej e mbjellë në dy parcela të mëdha.

Droga u gjet në Njësinë Andinistrative Lutfinjë, sipër lagjes “Shahaj” të fshatit Izvor.

Policia i ka asgjësuar bimët narkotike me anë të djegjes, ndërkohë po punon për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.

Më shumë