Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

Me një puthje në rrugë, këngëtarja e njohur konfirmon lidhjen e re

Lajme të ngjashëm

Me një puthje të zjarrtë në rrugë, këngëtarja Miley Cyrus ka konfirmuar lidhjen e saj të re.

Këngëtarja ka nisur një romancë të re me muzikantin Maxx Morando. Dyshja u panë duke dalë të enjten teksa qëndronin në një trotuar në West Hollywood, teksa shkëmbyen edhe disa puthje.

Cyrus, 29 vjeç dhe bateristi i Liily, 23 vjeç, janë përfolur edhe në 2021 për një lidhje, pasi u panë bashkë në shfaqjen e pistës së Gucci’s Love Parade, por atëherë këngëtarja i mohoi thashethemet.

Por duket se gjërat tashmë kanë ndryshuar dhe këngëtarja po shijon dashurinë e saj të re.

Më shumë