Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Me fustan të shkurtër dhe çantë 5000 dollarë, Jennifer Lopez shfaqet një ‘bombë’ e vërtetë

Lajme të ngjashëm

 

 

 

Më shumë