Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Mbyten dy persona në Pogradec, dalin EMRAT

Lajme të ngjashëm

Dy persona janë mbytur në rezervuarin e Bradomirës në Pogradec pak momente më parë.

Bëhet fjalë për 50-vjeçarin Arben Pupa, banues në fshatin Bletas, trupi i të cilit është nxjerrë nga rezervuari, nga banorët e zonës.

Gjithashtu dyshohet se është mbytur edhe 56-vjeçari Ramazan Kojtari edhe pse trupi i këtij të fundit nuk është gjetur ende.

Mësohet se Pupa dhe Kojtari ishin duke peshkuar në rezervuarin e Bradomirës.

Sakaq, po vijojnë kërkimet si dhe pritet ardhja e polumbarëve, për të bërë të mundur gjetjen e trupit të 56-vjeçarit.

Më shumë