Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

‘Mbledhja e jashtëzakonshme e Bashës’, Balla i kërkon nder gazetares live: Të lutem hiqeni…

Lajme të ngjashëm

Kreu i Grupit Parlamentar i PS-së Taulant Balla, pas seancës parlamentare të mbajtur disa orë më parë, ishte i ftuar në Report Tv.

 

Balla foli për qendrimin e opozitës dhe bojkotin që i bëri seancës së ditës së sotme, pa lënë pa përmendur dhe mbledhjen e jashtëzakonshme të PD-së dhe aleatëve të saj, në Shkodër.

Por gjatë intervistës, Balla i kërkoi një nder gazetares: “Ju lutem, hiqeni këtë e jashtëzakonshme, se opozita edhe kur njofton konferencat për shtyp tani, ditë për ditë i quan  të jashtëzakonshme, dhe në fund të konferencës për shtyp deli Luli dhe thotë një gjë tepër të zakonshme”.

Më shumë