Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1.5kmh
75 %
Die
24 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Nudo mbi shkëmbinj Wanda Nara feston ndarjen me Icardin, dalin fotot e nxehta

Lajme të ngjashëm

Wanda Nara është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe “tenelovela” e saj me futbollistin argjentinas, Mauro Icardi, e ka mbajtur atë në “gojë” të ndjekësve.

Pasi zbuloi kërkesën e divorcit, Wanda ka vendosur që të relaksohet dhe të zhvishet komplet me kuptimin e plotë të fjalës. Bukuroshja seksi është “arratisur” në Ibiza dhe po shijon në maksimum beqarinë e saj.

Së fundmi, ajo ka pozuar disa foto në shkëmbinj ku të gjithë vëmendjen tonë e morën format seksi të Wandës.

Ajo shihet teksa është zhveshur komplet dhe këto foto padyshim që kanë “çmendur” rrjetin dhe sigurisht dhe Icardin për atë që ka humbur!

Disa ditë më parë,  në media qarkulloi me shpejtësi një video ku Wanda dëgjohej teksa fliste me një punonjëse në lidhje me marrëdhënien e saj me futbollistin.

Bukuroshja seksi i ka “hapur zemrën” punonjëses së saj duke i thënë se ka përgatitur letrat e divorcit pasi nuk mund të durojë dot më.

Më shumë