Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Martesa me Kiara Titon mashtrim? Dalin DOKUMENTAT: Luiz Ejlli është beqar

Lajme të ngjashëm

U tha e stërtha që martesa e Kiara Titos me Luizin Ejllin ishte një gënjeshtër, mirëpo një pjesë e shqiptarëve ende nuk e kanë besuar.

Pas ceremonisë madhështore në tarracën e Bashkisë së Tiranës, ku ishte kryetari i Bashkisë Erion Veliaj i cili kurorëzoi dashurinë e çiftit, në media qarkulloi lajmi se kjo martesë ishte e paligjshme pasi këngëtari rezulton i regjistruar në qytetin e tij të lindjes, Shkodër.

Ndërkohë, sot po qarkullon dhe dokumenti i kalimit të biznesit të Luiz Ejllit nga noteri në një kompani për produksione televizive. Dokumenti i cili është 16 ditë pas martesës, pra më 22 maj 2023, dhe në këtë dokument Luiz Ejlli figuron me gjendjen civile beqar.

Më shumë