Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
52 %
3.6kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
20 °
E hënë, 2 Tetor, 2023

Marina Vjollca publikoi FOTON sensuale, fansat kapen pas DETAJIT të çuditshëm

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Marina Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon shpesh foto dhe video nga përditshmëria.

Pak orë më parë moderatorja ka postuar një foto ku shfaqet tejet sensuale dhe është veshur si ‘gruaja mace’.

Mirëpo duket se fansat janë kapur pas një detaji në këmbët e saj, të cilët i ka përthyer sikur ka nxjerrë kaviljen nga vendi.

‘Shpresojmë mos t’i kesh këmbët kështu në të vërtetë se s’është normal’, komenton njëri ndjekës.

‘Qyqa kembet gati ti thyhen nga takat e larta’, shkruan një tjetër, ndërsa moderatorja nuk ka reaguar për këtë.

sdgfhjk.png

asdfghj.png

Zfgh.png

Më shumë