Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Makina përplas motorin, plagoset drejtuesi i tij (EMRI)  

Lajme të ngjashëm

Një aksident rrugor ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Fier-Mbrostar. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur ura Mbrostar.

Raportohet se një makinë përplasi një 72-vjeçar që po udhëtonte me motor.

I moshuari Asllan Veliu mbeti i dëmtuar nga aksidenti dhe u dërgua në spitalin e Fierit për ndihmë mjekësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

 

Më shumë