Tirana
broken clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
51 %
3.6kmh
75 %
Enj
30 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

“Ma va fanc*lo”, Evi Kokalari tregon “përplasjen” me Gjekmarkajn në aeroport: Ky njeri nuk duhet të jetë…(E plotë)

Lajme të ngjashëm

Aktivistja shqiptare në SHBA, Evi Kokalari, tregon se ka pasur një përplasje verbale me deputetin Agron Gjekmarkaj.

Kokalari me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar se është hasur në aeroport me Gjekmarkajn, ku sipas saj i ka thënë me shaka “Po kërkon shishen”,  ndërsa ai ia ka kthyer “Ma va fancu&o”.

Postimi i plotë:

Në airport duke u futur në avion kalova perpara deputetit Agron Gjekmarakaj.

Me shaka i thashë “Po kerkon shishen”?

Pergjigja e deputetit:

“Ma va fancu&o”

Po, po, ky është niveli i Gjekmarkajt.

Pa fjalë!! Te them ky nivel është shumë i ulët është pak. Ky njeri nuk duhet të jetë as pedagog dhe as deputet.

Duhet të ngrejmë standard intelektual kudo.

Më shumë