Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0kmh
40 %
Mar
30 °
Mër
30 °
Enj
30 °
Pre
29 °
Sht
29 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Lajmet kryesore

Nga Dom Gjergj Meta dhe Elvis Naçi, te këngëtarë e aktorë të shoqërisë civile, reagimet e ndjera për humbjen e Arjan Salës mes rrënojave,...

Arjan Sala sot u gjet i pajetë në magazinën e materialeve të qendrës tregtare “Casa Italia”, duke lënë pas shumë lot dhe dhimbje te...

Rama jep lajmin e madh: Së shpejti 651 mijë vaksina Pfizer do të vijnë në rajon nga Bashkimi Europian

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë ditën e sotme, pasi njoftoi se së shpejti në Ballkan do të vijnë 651 mijë...

“Spiro, ta gëzosh vlla certifikatën…Nga sot fli i qetë, shko në fshat dhe u thuaj të aplikojnë”, Artan Lame jep tapinë e parë në...

Artan Lame, kreu i Kadastrës Shqiptare, në krah të kryetarit të Bashkisë së Himarës Gjergj Goro doli në një konferencë për mediat ku tha...

Policia arreston Adil Alikon, dyshohet se i dha para dhe toka Henri Çilit, për të liruar nga burgu djemtë që vranë specialin e RENEAS...

Adil Aliko, babai i Alban dhe Arbion Alikos, biznesmen i njohur në Gjirokastër, është arrestuar nga Policia e këtij qyteti në orët e para...

Trafikonin heroinë dhe armë nga Italia në Shqipëri, arrestohen dy shqiptarë dhe 1 italian në Tiranë: I shisnin në qytete të ndryshme (EMRAT)

Dy shtetas shqiptar dhe një italian kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës, pasi trafikonin armë dhe drogë nga Italia për në Shqipëri,...

Pas tërmetit, 30 vjeçari u nis në koma drejt Italisë, sot është bërë baba i një vajze të vogël (HISTORIA PLOT SHPRESË E MARLIN...

Marlin Shkodra ishte djaloshi i ri që thuajse doli pa jetë nga rrënojat e tërmetit të 26 nëntorit 2019, që mori jetën e 50...

Trupi i tij u gjet pas 59 orësh, presidenti Meta mesazh për heroin Arjan Sala: U përjetësua në zemrat tona si simbol i vetëmohimit!...

Presidenti Ilir Meta shkruan një mesazh të ndjerë ngushëllimi, për ikjen nga jeta të Arjan Salës, punonjësit 32 vjeçar të sigurisë së qendrës tregtare...

Policia njoftim zyrtar për Arjan Salën: Trupi u gjet mëngjesin e sotëm; Zjarrfikësit futen në magazinë: Mure të shembura dhe dyshemeja gjol me ujë...

Policia e Tiranës jep njoftim zyrtar për gjetjen e trupit të Arjan Salës, punonjës i shërbimit të sigurisë që prej tre ditësh ishte bllokuar...

Mbi 59 orë kërkime mes flakëve te Casa Italia, zjarrfikësit gjejnë trupin e 33 vjeçarit Arjan Sala

Forcat zjarrfikëse kanë gjetur trupin e Arjan Salës, pas më shumë se 59 orësh kërkime dhe betejë me flakët te qendra tregtare Casa Italia....

Familjarët e Arjan Salajt ULTIMATUM shtetit: Nëse nuk e gjeni deri nesër në orën 08:00, futemi vetë brenda

Sot xhaxhai i 33-vjeçarit Arjan Salaj, Naim Salaj, u fut në magazinë bashkë me një grup zjarrfikësish për të parë ndonjë gjë identifikuese nga...

Lajmet e fundit