Tirana
moderate rain
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
20 °
E martë, 26 Shtator, 2023

Ku e ka mendjen kryeministri? Rama fiksohet me celularin dhe injoron të pranishmit te Galeria (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Here pas here të pranishmit duartrokasin dhe reagojnë ndaj personit që flet në hapje të aktivitetit, por përsëri kryeministri Rama nuk e prish terezinë dhe vazhdon të shkruajë në celular. Nga indiferenca e tij të pranishmit vihen në siklet dhe e shohin duke pritur që kryeministri të reagojë.

Më shumë