Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Kritikat pse ftoi Ramën, reagon Ermal Mamaqi: Nuk e rruaj fare, mos prisni të zgjidh hallet e popullit

Lajme të ngjashëm

-Vendosa mos ta rruaj fare…. mjekrën dhe erdha në emision me mjekër’, u shpreh ndër të tjera Ermal Mamaqi.

 

Më shumë