Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Kriteri fetar, si mundësi për të bërë karrierë

Lajme të ngjashëm

[2] Forumi Musliman I Shqipërisë, deklaratë, 29.01.2007. http://www.forumimusliman.org/demokristian.html

[3]Albert Doja. “Politika mbi fetë dhe ndërtimi instrumental i realiteteve dhe identiteteve kundrejt një të ardhmeje të imagjinuar të Ballkanit”. http://zhurnal-ks.com/content/?id=135261233132

[4]Kristal Traja. Referim në “Konferenca ndërkombëtare fetë dhe civilizimet në mijëvjeçarin e ri – Rasti i Shqipërisë”, Botim i QSHDNJ, Tiranë, nëntor 2003.

[5] Artan Fuga. Referim në “Konferenca ndërkombëtare fetë dhe civilizimet në mijëvjeçarin e ri – Rasti i Shqipërisë”, Botim i QSHDNJ, Tiranë, nëntor 2003.

[6] Ermir Gjinishi. Referim në “Konferenca ndërkombëtare fetë dhe civilizimet në mijëvjeçarin e ri – Rasti i Shqipërisë”, QSHDNJ, Tiranë, nëntor 2003.

[7] Gjergj Frendo. “Konferencen Shkencore “Harmonia Ndërfetare, Vlerë e Trashëgimisë Kombëtare Shqiptare”. Tiranë, 2012.

[8] Bernd Fischer. “Fetë dhe Civilizimet në Mijëvjeçarin e Ri: -Rasti i Shqipërisë-”, Botim i QSHDNJ,  Dhjetor, 2003

Më shumë