Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
2.1kmh
20 %
Pre
27 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Konfliktohen për garën me qen, plagosen 2 persona në Korçë

Lajme të ngjashëm

Konflikti për qentë ëhstë bërë shkak për plagosjen e dy personave në Korçë.

Ngjarja ka ndodhur në malin e Moravës pas një konflikti për gara me qen. Të plagosur kanë mbetur shtetasit Majkëll Jakova dhe Tomi Misha.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spital ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton për më shumë pasi ende janë të pazbardhura detajet në të cilat ka ndodhur ngjarja.

Më shumë