Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
39 %
3.1kmh
40 %
Mër
25 °
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 27 Shtator, 2023

Kishte fshehur 40 kg kokainë me vlerë 1.5 milionë euro, arrestohet 30 vjeçari shqiptar në Itali

Lajme të ngjashëm

Një 30-vjeçar shqiptar u arrestua nga karabinierët në Livorno, pasi iu gjet një sasi prej 40 kg kokaine në shtëpi.

I riu shqiptar u pikas nga policia, pasi u shfaq në mënyrë të dyshimtë në oborrin e një ndërtese. Policët e ndaluan menjëherë dhe 30-vjeçari pranoi se kishte një substancë të fshehur në shtëpi.

Gjatë kontrollit karabinierët zbuluan brenda një valixheje disa pako nga 1 kg me një peshë totale rreth 40 kilogramë, vlera e së cilës me shumicë shkon rreth 1.5 milionë euro. 30-vjeçari pas arrestimit u dërgua në paraburgim.

Më shumë