Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Kiara Tito largohet nga shtëpia e Big Brother

Lajme të ngjashëm

Kiara ka lënë shtëpinë e Big Brother.

Pas 90 ditësh ajo u detyrua të lërë shtëpinë pasi nuk mundi të fitojë votat e publikut në nominim me Oltën.

Gjatë këtyre ditëve ajo kaloi momente të bukura me Oltën, por jo dhe aq me Luizin.

Kiara e mori me sportivitet largimin, por u emocionua kur hapi biletën dhe nuk kishte më kthim.

Më shumë