Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
30 °
E enjte, 28 Shtator, 2023

Këngëtarja Elvana Gjata feston sot ditëlindjen (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata feston sot përvjetorin e lindjes.

Diva e muzikë shqiptare mbush 36 vjeç dhe padyshim që në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta për këngëtaren.

Vetë Elvana ka shpërandarë disa foto në Instastory, me urimet e miqve dhe të të afërmve të saj.

Më shumë