Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Sht
27 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Këngëtari mirditor surprizohet nga Luiz Ejlli, pas vargjeve që i thuri kur ishte në “Big Brother”

Lajme të ngjashëm

Gjovalin Filopati, një këngëtar dhe artist i njohur mirditor, është surprizuar me një telefonatë video nga Luiz Ejlli, fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother Vip”. Ai e ka falenderuar për vargjet që i thuri kur ishte pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ashtu siç ka bërë me ndjekësit e tij dhe personat e tjerë që e kanë mbështetur gjatë “BB VIP”, Luizi ka telefonuar dhe Gjovalin Filopatin për ta falenderuar.

Në videon e shpërndarë nga familjarët e këngëtarit mirditor, sot në pension, të dy shfaqen duke biseduar përmes video-telefonatës.

Më shumë