Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Kejvina Kthella: Mezi po pres të kem një bebe, por nuk ka meshkuj “profesionistë”

Lajme të ngjashëm

Banorja e “Big Brother Vip”, Kejvina Kthella ka shprehur dëshirën për të qenë një mami së shpejti dhe të mbajë në krahë beben e saj. Por sipas saj nuk ka “mashkull ideal” për të realizuar këtë.

Teksa bisedonte me vajzat në dhomën e gjumit, Kejvina tha se ndonjëherë mendon që të bëjë një fëmijë me një person dhe ta rrisë e vetme.

“Të ndryshon fëmija, kurioze jam a do më ndryshojë mua. Unë vdes për fëmijët i dua shumë. E di e di që do jem super mami do jem nga këto “mos e prek mos e puth”.

Vetëm se mezi pres të kem bebe ju betohem. Duhet me gjet partnerin tamam se meshkuj ka plot por…s’ka profesionistë fiks, meshkuj ka por s’ka profesionistë. Ndonjëherë kur mendoj si ka ardhur jeta kur dëgjoj them ta bëj një fëmijë me njërin e ta rris. Si ka ardhur jeta…”, u shpreh modelja.

Më shumë