Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
E premte, 29 Shtator, 2023

Kapja e peshqve të mëdhenj, flet Donald Lu: Nuk është dështim, janë arrestuar disa trafikantë

Lajme të ngjashëm

Ambasadori Lu ka shtuar gjithashtu se janë arrestuar disa trafikantë të rëndësishëm si Arbër Çekaj, Met Kanani dhe shumë të tjerë, për të cilët më vjen keq qeë nuk do të jem këtu.

 

Më shumë