Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
94 %
2.1kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

Kapet shqiptari me 200 pako me medikamente kontrabandë

Lajme të ngjashëm

Një shtetas shqiptar është kapur me rreth 200 pako barna kontrabandë.

Shqiptari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është ndaluar në portin e Barit në Itali, pasi gjatë kontrollit në makinën e tij janë gjetur 164 pako me anabolikë dhe 30 pako me Cialis, një medikament që përdoret për trajtimine  impotencës.

Shoferi shqiptar është ndaluar nga autoritetet portuale italiane.

Më shumë