Tirana
scattered clouds
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
29 %
1.5kmh
40 %
Sht
35 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
29 °
Mër
30 °
E shtunë, 23 Shtator, 2023

Kamzë/ Tenton të përdhunojë gruan në mes të rrugës, i gris rrobat dhe e shtrin përtokë

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në një prej lagjeve të Kamzës, ku një 30 vjeçare i ka shpëtuar përdhumit falë ndërhyrjes së disa kalimatarëve të rasit.

Gruaja ishte duke u kthyer për në banesën e saj mesditën e së dielës kur është ndeshur në rrugë me fqinjin e saj. Pasi e ka përshëndetur atë, 33 vjeçari me iniciale E.K., i është vënë nga pas 30 vjeçares dhë në një moment ka nisur ta ngacmojë seksualisht.

Agresori e ka shtrirë gruan përtokë dhe i ka grisur rrobat, ndërsa i mbante gojën të mbyllur që të mos bërtiste. Fatmirësisht disa kalimtarë të rasit kanë arritur të shohin të skenën dhe kanë lajmëruar menjëherë policinë, e cila ka bërë të mundur arrestimin e 33 vjeçarit.

Në dëshminë e dhënë në polici, agresori ka deklaruar se ka qenë i dehur dhe jo i vetëdijshëm për veprimin e kryer, gjithsesi ndaj tij tashmë rëndojnë akuzat e ngacmimit seksual dhe tentativës për përdhunim.

Më shumë