Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
2.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
29 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 30 Shtator, 2023

“Kam radhën për nuse tani”, Butrint Imeri pret lulet në dasmën e vëllait (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar dhe jo vetëm, Butrint Imeri ka ndarë me  ndjekësit disa foto nga ceremonia e dasmës së vëllait të tij.

”Urime për çiftin ma t’ri”, shkroi ai në një foto ku shiheshin të tre së bashku.

Ndërsa në një tjetër foto, këngëtari shihet me buqetën e luleve të nuses në dorë e ndësra shkruan: “M’u lëshua rendi per nuse,”.

Tashmë që vëllai i tij u martua, mea duket radha i ka mbetur Butrintit në familjen Imeri.

Më shumë