Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
40 %
Die
20 °
Hën
28 °
Mar
31 °
Mër
31 °
Enj
30 °
E diel, 24 Shtator, 2023

“Kam 7 vite…”, Fifi ka një kërkesë publike për Edi Ramën dhe Bajram Begajn

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare e Kosovës, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi i ka bërë një kërkesë presidentit dhe kryeministrit të Shqipërisë.

Me anë të një postimi në rjretet sociale ajo i bën kërkesë presidentit Bajram Begaj, kryeministrit Edi Rama, kryebashkiakut Erion Veliaj që të pajiset me pasaportë shqiptare.

Fifi ka theksuar se tashmë ka 7 vite që jeton dhe po zhvillon karrierën në Shqipëri.

“Si një vajzë shqiptare nga Kosova që veproj dhe jetoj tash e 7 vite në Shqipëri dhe dua fort të pajisem me pasaportën shqiptare me shqiponjë… A mund të ndodhi që të bëhem shqiptare ndonjëherë?”, ka shkruar këngëtarja në formë lutjeje.

Më shumë