Tirana
scattered clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
45 %
3.6kmh
40 %
Enj
28 °
Pre
34 °
Sht
34 °
Die
23 °
Hën
25 °
E enjte, 21 Shtator, 2023

Ju duhet një hidraulik, një elektriçist apo një teknik? Vjen më në fund zgjidhja…

Lajme të ngjashëm

Vendi është mbushur plot me juristë e ekonomistë por tregu ka mungesa të theksuara për zanatet e vjetra, mungesa e të cilave na i ka vështirësuar pak gjërat.

Sa herë ju është bllokuar lavamani, ju është prishur kondicioneri, apo ju është djegur priza në shtëpi dhe s’keni ditur ç’të bëni?!

Tashmë nuk keni pse ta vrisni më mendjen për këtë.

Në Tiranë është hapur më në fund një zyrë shërbimesh me elektriçistë, hidraulikë e teknikë të cilët vijnë direkt në shtëpinë tuaj për çdo problem, me vetëm një telefonatë.

“Treshi.al” quhet aplikacioni që ofron këto tre shërbime pa asnjë kosto ekstra.

Për më shumë vizitoni https://treshi.al/

53274795_376842609561025_49411292343042048_n.jpg

Më shumë