Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Jennifer Lopez lodhet nga paparacët, bën këtë veprim të pahijshëm ndaj tyre (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Jennifer Lopez është duke xhiruar filmin e rradhës.

49 vjeçarja me forma bombastike do të jetë në rolin e një striptisteje me emrin Romana.

Ajo ka ndarë vetëm para pak ditësh një imazh tundues se si do të duket në rolin e saj gjatë filmit ‘Hustlers’.

Gjithmonë e më tepër JLO ka vëmendjen e paparacëve, por së fundmi ajo duket e lodhur me ta.

 JLO është fotografuar teksa u drejtohet aparateve fotgrafike me gjeste të pahijshme.

Ajo i ka drejtuar gishtin e mesit paparacëve.

5ca34f3e47a73$ (1).jpg

 

 

Më shumë