Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Jennifel Lopez këshilla vajzave: Burrat nën 33 vjeç janë të paaftë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja e famshme Jennifer Lopez merr pjesë në një emision në Amerikë ku jep këshilla për takimet e femrave me burrat përmes platformes Tinder.

 

Në episodin e kaluar një vajzë 29-vjeçare me emrin Broke i kërkoi Jeniffer të zgjidhte një takim për të. Ylli i muzikës, komentoi burrat që Broke kishte në listë dhe pa mes tyre një 29-vjeçar.

“Burrat poshtë moshës 33, nuk janë të aftë për asgje. Janë vërtet të ngathët”, tha Lopez me seriozitetin më të madh.

Jeniffer Lopez është tashmë në lidhje me modelin Alex Rodriguez por me siguri ka pasur një jetë plot me aventura erotike dhe këshillat e saj mbase janë për t’u marrë në konsideratë.

Më shumë