Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
28 °
Pre
27 °
Sht
28 °
E martë, 3 Tetor, 2023

Jeniffer Lopez i jep fund beqarisë, fejohet me sportistin amerikan (FOTO)

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja dhe aktorja e njohur amerikane Jeniffer Lopez u fejua me lojtarin amerikan të bejsbollit Alex Rodriguez.

Lopez dhe Rodriguez në profilet e tyre në Instagram shpërndanë foton e njëjtë ku shihet unaza në gishtin e Lopezit. Rodriguez shpërndau foton me një mesazh të shkurtër, ‘tha po’, ndërsa Lopez të njëjtën foto e shpërndau me një zemër.

49-vjeçarja dhe Rodriguez, i cili është 43 vjeç janë së bashku nga viti 2017 ndërsa publikimi i tyre në Instagram tërhoqi vëmendje të madhe të mediave amerikane dhe botërore.

Në rast se martohen, për Jeniffer Lopez kjo do të jetë martesa e katërt, ndërsa për Rodriguezin martesa e dytë. Që të dy nga martesat e mëparshme kanë nga dy fëmijë.

ooaaa.jpg

jennifer-lopez-alex-rodriguez-gettyimages-871126986_1552229514-4406331.jpg

qq.jpg

Më shumë