Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
0.5kmh
75 %
Die
25 °
Hën
25 °
Mar
30 °
Mër
31 °
Enj
29 °
E diel, 24 Shtator, 2023

“Jeni ju zoti Rama?” Kryeministri batuta me turistët në Gjirokastër: S’jam atraksion turistik (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ndodhet ditën e sotme në Gjirokastër për turin e falenderimeve pas zgjedhjeve të 14 majit.

Rama në Gjirokastër ka inspektuar dhe punimet e parkimi nëntokësor në sheshin e Çerçizit. Mirëpo në qytet ndodheshin edhe turistë të cilët janë habitur kur kanë parë kryeministrin Edi Rama.

Madje një nga anëtarët e grupit e ndaloi dhe i foli, por Rama me batutë tha se ai nuk është atraksion turistik.

Biseda:

Turistja: Jeni ju zoti Rama?

Edi Rama: Po, por nuk jam atraksion turistik

Turistja: Njerëzit kanë dëshirë tju njohin

Më shumë